nedeľa 18. decembra 2016

PS: práca snov

Počas školy určite každý premýšľa, kam ho to nakoniec odveje.
Či bude pracovať "v odbore", alebo skončí tam, kde väčšina otitulovaných. 
Ja som nad tým takisto premýšľala, ale jedno som vedela - chcem pracovať v reklamnej agentúre. Moje prianie sa splnilo a dokonca predčilo moje očakávania - ocitla som sa v digitálnej agentúre! V PS:Digital pracujem už 9 mesiacov a za tých "pár" mesiacov som zažila naozaj čokoľvek. Prvé, čo je naozaj dôležité - veľa som sa toho naučila. Zo skúseností, ale hlavne veľa od Peťa, Blažky, Roba, Maťa a vlastne všetkých mojich najmilších kolegov. Keď píšem najmilší, verte tomu alebo nie, oni naozaj sú. Kolegovia, kamaráti, parťáci na každú príležitosť. Hoci už skoro každý z nás má viac ako 25, správame sa furt ako malé deti. Robíme si "zle", uťahujeme si, píšeme si statusy... jednoducho veľká láska. U nás nepoznáme pojem zlá nálada.
Všetci sme stále dobre naladení a keď nie, rýchlo to prejde :) 
Je to práca snov. Pracujete v spoločnosti super ľudí, máte super job, ste vo vymakanom prostredí a čo je dôležité, robíte čo vás baví. Týmto sa chcem veľmi poďakovať PS:Digital za to, že môžem fotiť pre agentúru, nielen jej samotné vnútro, ale aj prácu pre klientov. Tak nezabudnite sledovať náš Instagram :D
Ísť za svojím snov je vždy ťažké - niekto sa tam dostane skôr, niekto neskôr. Dôležitá je sebadôvera. Viem, o čom hovorím. Na začiatku som ju mala veľmi nízku, priam žiadnu :) PS:Digital mi ju pomohlo nadobudnúť a celkovo ma veľmi posunulo.

Ďakujem ❤️


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára